Věděli jste, že si lahodnou chuť italských pokrmů můžete vychutnat i doma?

Navštivte naše obchody s italskými potravinami, které dovážíme jen od těch nejlepších dodavatelů přímo z Itálie. Obchody Colonial Coloseum najdete v Praze na Lukách a na Koruně a také v Kladně.

Nakoupíte v nich nejen kvalitní a čerstvé suroviny, jako jsou salámy, sýry, těstoviny nebo ručně nakládaná zelenina či sicilské marmelády a čokolády té nejlepší chuti. Mnohé z těchto surovin používáme k přípravě jídel
i v restauracích Pizza Coloseum.

S námi zvládnete připravit výtečnou večeři za pár minut!

Základem tolik žádané italské kuchyně jsou prvotřídní suroviny.  Příprava jako taková nezabere ani mnoho času, ani mnoho námahy.Tím spíš je třeba kvalitu surovin nepodceňovat. Právě proto na Vás čekají na pultech obchodů Colonial Coloseum ty nejlepší suroviny ze slunné Itálie, jejichž chutě s námi můžete objevovat. Pro lepší přehlednost jsme je rozdělili do dvou řad, – Classic a Gourmet. Co tato značení znamenají?

Classic

Červeně označená řada Classic nabízí produkty vysoké kvality – ty, které znáte z našich restaurací. Pro jejich zpracování používají naši dodavatelé ty nejmodernější technologie. Díky velkoobjemovým dodávkám je u nás pořídíte za skvělou cenu

Gourmet

Špička mezi italskými surovinami. Ruční výroba i sklizeň, 100% přírodní hnojiva a krmiva. Vše je připravováno pečlivě a s láskou. Výsledkem je nenapodobitelná chuť a prvotřídní kvalita pocházející přímo z italských rodinných tradičních farem.

Kdo patří mezi naše dodavatele?

Tradiční společnosti, které používají ty nejmodernější a nejšetrnější technologie pro zpracování potravin, ale také italské rodinné firmy, které si umění chovu zvířat, pěstování zeleniny nebo zpracování surovin předávají z generace na generaci. Jednou větou: Své italské dodavatele a jejich zboží pečlivě osobně vybíráme.

Díky tomu můžete na svém stole podávat zdravé a chutné potraviny zpracované s láskou. Připravte svým milovaným těstoviny, které byly dlouho a pomalu sušené a následně nakrájené bronzovými speciálními noži. Anebo spolu s lahví dobrého vína ochutnejte uzeniny zpracovávané výhradně ručně z toho nejkvalitnějšího masa a podle tajných receptur.

 

Objevte spolu s námi kvalitu a chuť, za kterou se budete vracet.

Coloseum Colonial obchody

Colonial Coloseum & Pizza Luka
Pizza Coloseum

Luka

Mukařovského 2,
Praha 13
Avion Ostrava
Pizza Coloseum

Avion

Rudná 114,
Ostrava
Pizza Coloseum České Budějovice
Pizza Coloseum

České Budějovice

Pražská třída 24,
České Budějovice