Poznejte všechny naše projekty

Restaurace Pizza Coloseum nejsou naší jedinou láskou. Za více než 20 let v gastronomii jsme nastartovali ještě několik dalších projektů, které souvisí s italskou kuchyní, kvalitními surovinami i s perfektním servisem. Podívejte se, kde všude se můžete setkat s naší prací.

Catering Coloseum

Catering poskládaný z těch nejlahodnějších italských pokrmů pro vás, naše zákazníky, zařizujeme už od roku 1996. Od roku 2001 pak vystupujeme pod názvem, který znáte dnes – Catering Coloseum. Zvládneme všechny typy akcí od malého pikniku pro rodinu nebo přátele po velký raut pro 2000 hostů.

 

Colonial Coloseum

Díky obchodu s pravými italskými surovinami můžete své blízké potěšit pravou italskou kuchyní i doma. V regálech našeho koloniálu najdete vše ve stejné kvalitě, jakou znáte z našich restaurací. Salámy, sýry, těstoviny, omáčky i další suroviny pro vás vybíráme osobně přímo u dodavatelů.

 

Pension Coloseum

Nově zrekonstruovaný pension Coloseum v Průhonicích je oblíbený jak mezi hosty, kteří přijeli za turistikou a odpočinkem, tak mezi těmi, kteří přijeli za obchodem. Vhodný je také pro firemní setkání. Zjistěte více o klidném ubytování na okraji Prahy.

www.pensioncoloseum.cz

Pivovar Národní

Navštivte také náš minipivovar v srdci Prahy. Najdete  ho mezi Voršilským klášterem a budovou Nové scény ND. Můžete ochutnat naše originální pivo Czech Lion, filtrované i nefiltrované a nechat se pivovarem provést. Ve sklepích Vám ukážeme, jak naše pivo vaříme. Na oblíbené pivní zahradě si můžete opéct špekáček, jako někde na chalupě. Těšíme se na Vás a ač v samotném centru historické Prahy, dýchne na Vás klid venkova.

www.pivovarnarodni.cz

 

Další firmy z rodiny Coloseum

Restaurace Jarmark, hostinec a pivovar U Bezoušků nebo Pivovar Národní patří mezi naše další projekty. S našimi službami se setkáte také v řadě sportovních zařízení, a to například v hokejové Home Credit  Aréně Liberec a ČSOB Pojišťovna Aréně v Pardubicích